לימודי ברוקר

ב(ר)וקר טוב לכולכם. רוצים ללמוד מקצוע אטרקטיבי עם הרבה אדרנלין וריגושים? זה בדיוק מה שאתם חושבים לימודי ברוקר. לפרטים – צרו קשר באתר לקבלת מידע נוסף!

הלימודים יכשירו אתכם, בקורס אפקטיבי ויישומי, למסחר בשוק ההון על ענפיו השונים. במסגרת הקורס יילמדו כל התחומים החשובים בשוק ההון כגון: ניירות ערך, אופציות מסחר, מט"ח ועוד. כיום, כאשר גם כספי הקרנות השונות מושקעים באפיקים שונים של שוק ניירות הערך כולל תפקידו של הברוקר גם ייעוץ למי שאינם מושקעים ישירות בבורסה אבל השקעה נכונה, נבונה ומושכלת של כספם הכרחית להבטחת עתידם.

לימודי ברוקר פותחים לכם שער אל עולם המחר. עולם הכסף הגדול, הרווחי. משקיעים ישימו בכם את מבטחם ויתנו לכם לנהל את כספיהם. אחריות כבדה תוטל על כתפיכם. בואו ללמוד כיצד נכון ורצוי לשאת אותה. נשמח לסייע לכם כאן באתר בכל שאלה!

לימודי ברוקר – הדרך הבטוחה אל שוק ההון:

תנודות תכופת בשערי החליפין, תזזית בבורסות העולם, המדדים קופצניים. הכלכלה השתגעה… בואו ללמוד כיצד לתפקד בשפיות ובמידה של העזה הדרושה כדי להצליח לא רק לשמור על ערך הכסף אלא למנפו ולהשיג תשואה גבוהה ממנו.

קורס ברוקרים- תלמדו, תלמדו:

בין נושאי הלימוד המגוונים: מבוא מאקרו ומיקרו כלכלה,שוק ההון בישראל, מבוא לסטטיסטיקה וחשבונאות, דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית, חוק ניירות ערך, ניתוח דוחות כספיים, פקודות מסחר אגרות חוב, השקעות במניות, קופות גמל, ניהול תיקים, קרנות שונות, ניהול תיקים ועוד.

הדרך מעניינת ומאתגרת עד כדי כך שלא זה בלבד שאיש מכם לא יחשוב על קיצורה אלא ישאף להאריכה עוד ועוד, כי בכל צעד בה לומדים משהו חדש.

לימודי ברוקר הם לימודים מקיפים וממצים של מכלול ההיבטים העיוניים והמעשיים-יישומיים בשוק ניירות הערך בכל ובבורסה בפרט. לימוד מקצוע ברוקר הוא לימוד מקצוע העתיד, שמתחיל כאן ועכשיו, בגלישתכם הישירה. גלשו אלינו, אצלנו, והצליחו!

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*