קורס אג"ח

אם אתם מחפשים מקצוע מעניין ומתגמל- קורס אג"ח נועד בדיוק עבורכם. לפרטים נוספים הקליקו והיכנסו לאתר שלנו כבר עכשיו!

גם למדינה יש לפעמים הלוואות המצויות בידיהם של משקיעים באגרות החוב למרות שזה נשמע לא מציאותי אבל כלכלה בריאה מבוססת בין היתר על הלוואות שציבור של משקיעים בעלי כסף נזיל הנותן למדינה או נותן לחברה תמורת התחייבות מצדם להחזיר את החוב עם ריבית שנקבעת ביניהם מראש. לרוב אגרות חוב אלו כדאיות ומשתלמות למשקיע.

נשמע לכם מסקרן? רוצים לדעת בדיוק איך זה עובד? אם זה מעניין אתכם לדעת עוד ולהכיר את התחום מקרוב קורס אג"ח נועד עבורכם. אז למה לחכות? למידע נוסף השאירו פרטים בטופס המקוון באתר עוד היום!

למי קורס אג"ח מיועד?

קורס זה מיועד למי שמתעניין ומבין בכלכלה ובשוק ההון, למי שאוהב לחשוב מעבר לקופסא, לאנשים בעלי חשיבה אנליטית, למי שרוצה לדעת איפה ואיך להשקיע את הכסף שלהם ולמי שאוהב עבודה מאתגרת עם אדרנלין.

ישנם שני סוגי אגרות חוב: אגרות חוב ממשלתי שמונפקות על ידי המדינה, אגרות חוב של חברות שמונפקות על ידי כל מיני פירמות במקום לקחת אשראי והלוואות בבנקים.

אם אתם מעוניינים להגדיל ראש ולדעת איפה הכסף שלכם מושקע זה הזמן שלכם לבוא ללמוד על כל מה שקשור באגרות חוב ולהכיר את שוק ההון מקרוב. לפרטים נוספים הקליקו והיכנסו השאירו פרטים בטופס המקוון באתר!

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*