קורס השקעות

ברוך בואכם אל פרוזדור הסקרנות הנמצא במבואה לשער הכניסה אל שוק ההון. יש לנו הצעה מפתה עבורכם – קורס השקעות. אם אתם על הסף, אתם כבר עם רגל אחת בפנים. ברוכים הבאים. לקבלת פרטים נוספים צרו עימנו קשר באתר ברגע זה!

קורס השקעות הוא קורס יסוד בסיסי בתחום שוק ההון. במהלכו יילמדו הערוצים והאפיקים הפיננסיים השונים בשוק ההון. קורס מקצועי יעניק לכם את כל הכלים שאתם צריכים לניהול נכון של כספכם או יתרון גדול שמקום העבודה.

קורס השקעות יקנה לכם ידע וביטחון בניהול תיק השקעות עצמאי. הדרכה וליווי צמודים. סימולציות, תרגולים, חשיפה לעולם האמיתי. אתם מוזמנים להפלגה מרתקת בים הכסף הגדול, גלשו באתר ולא תתאכזבו!

מה בקורס?

מושגי יסוד והגדרות בשוק ההון, שיטות וזמני מסחר, פקודות מסחר, מי משתתף בשווקים השונים, ניתוח דוחות פיננסיים, רכישת ידע מעשי ועיוני בתחום אפיקי ההשקעה הסולידיים, שמרת הסיכון בהם נמוכה , תעודות סל, מניות ואופציות. תילמד גם שיטת הניתוח הטכני של ניירות ערך לזיהוי המגמות בשוק, תוכנות מסחר, תרגול בזמן אמת, שוק המט"ח, עקרונות ושלבים בתכנון תיק השקעת עצמאי, בבנייתו ובניהולו.

למי מיועד הקורס?

תלוי מי… לחסרי ידע כל שהוא המעוניינים ללמוד את שפתו של יועץ ההשקעות שלהם,למעוניינים להתחיל לנהל את ההון שלהם בעצמם ורוצים ללמוד על אודות אפיקי ההשקעה השונים.

מה יש להפסיד?

לא כלום. רק חוויה…

העניין הגובר בשוק ההון:

בשנים האחרונות מדברים רבות על קרנות שונות – פנסיה, גמל, השתלמות ועוד. אנשים רוצים ללמוד לעומק על מהותן של הקרנות ועל אפשרויות וכדאיות ההשקעה בהן. לא כל מי שפונים ללמוד קורסים בנושא שוק ההון רוצים להצטרף אל זירת המסחר בבורסה או במוסדות פיננסיים אחרים. חלק רוצים להבין טוב יותר את העולם המשתנה שבו הם חיים בכלל וכיצד לנהל את הכסף שלהם באופן מסודר ומושכל יותר במסגרת האפשרויות השונות.

יש לנו חדשות חמות וטריות עבורכם משוק ההון: גם אתם מסוגלים להצטרף אליו . גם אתם מוזמנים ללמוד כיצד לעשות זאת. מלאו את הטופס המקוון וכבר אנחנו כאן לשירותכם!

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*