קורס מסחר באופציות

במסגרת לימודי שוק ההון מיועד ומיוחד קורס בסיסי חשוב מאין כמוהו – קורס מסחר באופציות. אם אתם מרגישים כבר את הריגוש בלב ואת העקצוץ בקצה האצבעות – האתגר כבר עובד אצלכם. לפרטים צרו קשר באתר כעת!

בד בבד, במקביל, לומדים נושאים עיוניים עם רכישת שיטות וכלים יישומיים למסחר באופציות. בניגוד למסחר בסחורות בנות קיימא,מסחר בניירות ערך הוא מסחר ספקולטיבי, אשר רמות הסיכון בו עשויות להגיע לגבהים, במיוחד כאשר סוחרים באופציות מעו"ף (מכשירים עתידים ופיננסיים).

קורס מסחר באופציות יפגיש אתכם עם מומחים בתחום, אבל לפני שאתם מוריקים מקנאה… לאיש לא מאירים רק הסיכויים. לפרטים ולחיזוקים – צרו קשר לקבלת מידע נוסף!

מה לומדים בקורס?

תוך כדי העמקה בבסיס העיוני של החומר מזה ורכישת טכניקות מסחר מזה לומדים גם לבקר את אופן קבלת ההחלטות שלכם ( שקולים או נמהרים, פועלים בישוב דעת או בחיפזון) . עדיף ומומלץ, ודאי במהלך הלימודים, במעבר בין המסחר הסימולטיבי בשיעורים לבין המסחר בפועל, בשוק הספקולטיבי, לסחור בסכומים קטנים, כדי שגם אם יירשם הפסד הוא יהיה מידתי ומתון.

חומר הלימודים במסגרת קורס מסחר באופציות עשיר ומגוון וכולל בין השאר: מהות האופציה, מסחר באופציות, האם השקעה באופציות היא השקעה כדאית? סיכונים מול סיכויים באפיק זה, סטיית תקן ותיקון, טכניקות מתקדמות במסחר ועוד.

הקורס אינו מיועד רק ליודעי ח"ן אלא לכל מי שמגלה עניין בשוק ההון ומביע רצון להתחיל לסחור בו באמצעות אופציות. למעט רצון ועניין אין תנאי סף נדרשים אבל זכרו – כדי להפיק מהקורס את המיטב נדרשים מכם רצינות, התמדה והשתתפות פעילה בשיעורים.

רוצים לשמוע עוד? בואו ליהנות מייעוץ והכוונה ללא כל התחייבות ותוכלו לקבל גם הטבות ומידע על הקורסים הטובים ביותר מהדרום ועד לצפון- השירות באתר ניתן לכם ללא כל תשלום או התחייבות!

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*