קורס מעו"ף

רוצים להיות בעלי מעוף? התשובה תלויה בעיקר בכם. אנחנו נאפשר לכם זאת בכל דרך. לייעוץ ולקבלת מידע והצעות מחיר – צרו עמנו קשר באתר לקבלת כל הפרטים הרלוונטיים עבורכם!

קורס מעו"ף (ראשי תיבות של: מכשירים עתידיים ופיננסיים), ישדרג את כישורי המסחר והיכולות שלכם בשוק ההון. המורים בקורס הם מנהלי תיקים בתחום המעו"ף ובקיאים בשוק תנודתי וסוער זה, שבו השינוי היא המשתנה הקבוע היחיד…

על מנת שלא תלכו לאיבוד בשוק ההון מומלץ ללמוד אותו בהדרגה ולא להחמיץ את אחד הקורסים החשובים בו – קורס מעו"ף. גלשו באתר וקבלו את כל התשובות און ליין בנוגע לקורסי מעו"ף ברחבי הארץ!

לידע כללי: מדד המעו"ף מכונה גם נקרא גם מדד ת"א 25 . מדד זה מייצג שווי משוקלל של 25 המניות של החברות המובילות בשווי השוק שלהן (מניות המעוף) הנסחרות בבורסה של תל אביב.

מעוף למעו"ף:

מטרת קורס מעו"ף בסיסי היא להקנות לתלמידים (רצוי ללמוד תחילה קורס השקעות בשוק ההון) שיטות וכלים, עיוניים ומעשיים, למסחר במעו"ף. בקורס תיערך היכרות עם שוק המעו"ף ונגזריו ויילמדו שיטות מתקדמות ואסטרטגיות חיוניות לקיום מסחר בשוק המעו"ף.

קורס אפקטיבי:

לימוד בקבוצה קטנה הוא יעיל ואפקטיבי. ניתן בו מענה פרטני לכל אחד מהתלמידים. בקורס תתוודעו אל מערכות מסחר ייחודיות ומתקדמות.

לא מבטיחים שהקורס יהיה קל, מבטיחים שהוא יהיה מעניין ואטרקטיבי, ממוקד ואפקטיבי. מצטרפים? קדימה. מלאו את הטופס המקוון ונחזור אליכם עם ההצעות לקורסים הטובים ביותר!

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*