קורס ניהול תיק השקעות

תוהים מה לעשות עם הכסף? רוצים ללמוד או להסב מקצוע? מה דעתכם על קורס ניהול תיק השקעות? אנשי המקצוע שלנו יספקו לכם את כל המידע המבוקש!

כדי להבין את משמעות הפוטנציאל הגלום בניהול נכון של תיק השקעות יש לשנות את התפיסה על כסף. לאחר שנים שאתם עבדתם בשבילו מה דעתכם להפוך את התפקידים ולאפשר לכסף לעבוד בשבילכם?

לשאלתכם: אפשר לבוא ללא ידע מוקדם אבל עם ראש נקי ופתוח והרבה רצון ומוטיבציה אל קורס ניהול תיק השקעות . נשמח להשיב על שאלות נוספות. צרו עמנו קשר באתר לקבלת פרטים!

מה הוא קורס ניהול תיק השקעות?

קורס שבו מכשירים את התלמידים להשקעה מקצועית בבורסות ובשווקי הכספים השונים בארץ ובעולם; לומדים אסטרטגיות של מסחר ובונים תכנית אישית; לומדים בכיתות ממוחשבות ומתנסים בסימולציה של מסחר אמיתי.

מה לומדים?

מבוא לשוק ההון, אפיקי השקעה בשוק, שוק המט"ח ובורסות שונות בעולם, אסטרטגיות לניהול כסף, ניהול סיכונים, חוקי ברזל במסחר, סימולציה של מסחר בזמן אמת, פרקטיקות בשוק ההון, היכרות עם סוגים שונים של מגמות בשוק, אפיונן ועמידה על ההבדלים בניהן, ניתוח טכני, כיצד מטפלים במחזורים קיצוניים, הסיבות שבעטיין משקיע פרטי מפסיד וכיצד ניתן להימנע מהם, כיצד להרוויח כסף בירידה ועוד.

הצעד הראשון בדרככם החדשה אל הכסף הגדול: קורס ניהול תיק השקעות . יש המון קורסים. תנו לנו לעשות לכם סדר ולאפשר לכם לבחור את הקורס המתאים לכם. המומחים שלנו לא עוצמים עין ונשארים ערים בשבילכם, מלאו את הטופס המקוון ולא תתאכזבו!

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*